Google+

MMKD internet sitesi yenilendi!

Müzecilik Meslek Kuruluşu Derneği, yeni internet adresinde daha dinamik!

Erişim kolaylığı ön planda tutularak, zengin içerik sunmak amacıyla yenilenen MMKD internet sitesi, yeni adresi www.mmkd.org.tr’de yayın hayatına başladı.

Müzecilik dünyasından Haberler, zihin açıcı sunumlar ve örneklerle Mesleki Gelişim, etkinliklerin takip edilebileceği Duyurular ve yayınların taranabileceği Kitaplık, yeni internet sitesinin ana sayfasında bulabileceğiniz kategoriler.

mmkd-site-yenilendi

MMKD üyeleri yeni internet sitesinde yazar olabilecek!

İlerleyen günlerde aktif hale getirilecek Blog kategorisi, MMKD üyelerinin kişisel bilgileriyle siteye giriş yaparak kendi yazılarını ekleyebilmelerine imkân verecek. Böylece MMKD internet sitesi, herkesin katılımına açık, amacına uygun bir şekilde Türkiye’de müzecilik platformu görevini yerine getirebilecek.  Görev aldığınız ve/veya takip ettiğiniz kurum ve projelerle ilgili yazı, duyuru, fotoğraf galerisi vb. içerikleri özgün ve özgür bir şekilde bu platformda paylaşabilirsiniz.

İletişimde kalalım!

Yenilenen internet sitesi, kullanım sırasında duyulacak ihtiyaçlar göz önüne alınarak gelişmeye devam edecek. Müzecilik alanına dair her türlü sorunuzla birlikte, MMKD’ye dair görüş ve değerlendirmelerinizi bilgi@mmkd.org.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

Müzecilik dünyasıyla anlık iletişim için, ana sayfada bulunan ikonları tıklayarak, MMKD’yi  sosyal medya sayfalarından da takip edebilirsiniz.

 

MMKD Blog’da yazar olmak için bilgi@mmkd.org.tr adresine yazın, kullanıcı adı ve şifrenizi gönderelim.

 

 

 

Hakkında MMKD

Türkiye'de müzecilik platformu // bilgi@mmkd.org.tr

Yanıt ver

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.İşaretli alanları doldurmak zorunludur *

*

Yukarıya çık