Google+
MMKD Üyeliğinizi Yenilediniz mi?

MMKD Üyeliğinizi Yenilediniz mi?

Müzecilik Meslek Kuruluşu Derneği, “Türkiye’de Müzecilik Platformu” oluşturmak hedefine doğru, sizin değerli üyeliğinizle birlikte ilerliyor.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Üyelik katkılarınızla, Türkiye müzeciliğinde süregiden yanlış yürütmelere ve kararlara dair kamuoyu oluşturmaya çalıştık, “söyleyecek sözümüz var” diyerek basın bültenleri yayımladık, uluslararası etkinlikler düzenledik, çeviri kitapları yayına hazırladık ve MMKD internet sitesini yeniledik.

Daha alacak çok yolumuz var. Düzenlenecek meslek içi eğitim çalışmaları, müzelerle yapılacak işbirlikleri, müze izleyicilerinin ilgisini canlı tutmaya ve artırmaya yönelik çevrimiçi kampanyalar, daha fazla kitabın Türkçe’ye kazandırılması, internet sitesinde daha zengin içeriği daha dinamik bir şekilde sunmak vb. etkinlik planlarımızı hayata geçirebilmemiz için sizin desteğinize ihtiyacımız var.
Üyeliğinizi yenileyerek, siz de MMKD’nin çalışmalarını desteklemeye devam edebilirsiniz.

Kapılar Müzecilere Açık
MMKD, üyelerine yeni fırsatlar sunuyor. Kapılar Müzecilere Açık projesi kapsamında MMKD üyeleri, şahsa ait düzenlenen üyelik kartlarıyla projeyi destekleyen müzeleri ücretsiz geziyor.

Proje hakkında detaylı bilgiye ve Destekçi Müzeler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelik kartınızı size iletebilmemiz için Üyelik Bilgilerini Güncelleme formunu doldurarak uyelik@mmkd.org.tr adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.

Üyelik Bilgilerini Güncelleme formunu buradan indirebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl yenileyebilirim?

Üye değilim, nasıl üye olabilirim?

Yasal Bilgilendirme: 4721 numaralı Türk Medeni Kanunu (Dernekler ve Vakıflarla İlgili Hükümler) madde 70 uyarınca, dernek üyeliğinden ayrılmak için yazılı bildirimde bulunulması zorunludur. Dernek üyeliğinden ayrılmak isteyen kişi, biriken üyelik borçlarını ödemekle yükümlüdür.

Hakkında MMKD

Türkiye'de müzecilik platformu // bilgi@mmkd.org.tr

Yanıt ver

E-posta adresiniz yayımlanmayacaktır.İşaretli alanları doldurmak zorunludur *

*

Yukarıya çık